Bestuur en Commissies

Het Bestuur
Van links naar rechts:
Albert Hofman, bestuurslid; Ellen Seeverens, secretaris; Els van Paasen, voorzitter; Gerard Veenstra, penningmeester; Jet de Jong, bestuurslid.
Email Bestuur: Bestuur@fotoclubdesoos.nl
Email Secretariaat: secretariaat@fotoclubdesoos.nl

Commissies

Voor informatie over de activiteiten van de diverse commissies kun je contact opnemen met onderstaande leden.
E-mails aan de commissies bereiken alle deelnemers indien onderstaande adressen worden gebruikt.

Programma commissieE-mail: Programma@fotoclubdesoos.nl
ContactpersoonEls van Paasen
Namens bestuurGerard Veenstra
LedenAnke Zwikker, Els Pijnappels, Jan Rijnbout, John Gijsen, Jacqueline Driessen
Excursie commissieE-mail: Excursie@fotoclubdesoos.nl
ContactpersoonAndré Jansen
Namens bestuurEllen Seeverens
LedenEppie Lingsma, Pieter van de Ven
Redactie Website commissieE-mail: Redactie@fotoclubdesoos.nl
Contactpersoon en bestuurEls van Paasen
LedenAnneke Pahlplatz en Afra Koopman
WebmasterJan Janssen: Webmaster@fotoclubdesoos.nl
Tentoonstelling commissieE-mail: Tentoonstelling@fotoclubdesoos.nl
namens bestuurJet de Jong
LedenWillem Botzen, Henk van Beers, Trudy Jansen, Annette van Kooten
TechniekTiny Peters
Foto’s insturenE-mail: Fotoclubdesoos@gmail.com
BarbeheerReinaldo Pereira

Comments are closed.